Byt 3+kk Plzeň Křimice

4 990 000 Kč

Křimice

K jednání

Popis nemovitosti

Nabízíme výjimečnou příležitost zakoupit krásný nový byt 3+kk (98 m2) se spoustou bonusů v Křimicích. Tato nemovitost je ideální kombinací prostoru, pohodlí a prestiže.
Byt disponuje obývacím pokojem s kuchyňským koutem o ploše cca 38 m2, dvěmi pokoji o rozměrech cca 10,9 m2 a 14,2 m2, luxusní koupelnou o velikosti 9,8 m2, samostatným WC, technickou místností o ploše 4,9 m2, chodbou o ploše 10 m2 a schodištěm a zádveřím o velikosti 8,7 m2.

Byt se nachází v podkroví rodinného domu s dvěmi bytovými jednotkami, který má společnou vstupní halu o výměře 11 m2, což dává bytu další pocit prostoru a můžete zde umístit například skříň s botníkem. K dispozici je také společný skladový prostor pod schodištěm o velikosti 7 m2, který je ideální pro uložení sezónních věcí nebo sportovního vybavení. K bytu náleží i prostorná půda o výměře 43 m2, která nabízí další skladovací prostory. Celková užitná plocha je tedy neuvěřitelných 159 m2. Dalším bonusem je vlastní parkovací místo, které je v ceně. Dále je ceně umyvadlo se zrcadlem a skříňkou v koupelně dle vlastního výběru. V ceně naopak není kuchyňská linka a osvětlení, které si může nový majitel vybrat dle svých představ a potřeb. V kuchyni je počítáno s ostrůvkem s varnou deskou (380V).

Tento byt je vytápěn pomocí elektrického kotle a využívá podlahové vytápění pro poskytnutí maximálního pohodlí v chladných měsících. Vytápění můžete ovládat chytrým telefonem na dálku. Ohřev vody zajišťuje bojler. Nízké provozní náklady. V technické místnosti je příprava na pračku i sušičku a umístíte zde bez problému i například úklidové potřeby a prostředky.

Lokalita, ve které se nemovitost nachází je sama o sobě velmi atraktivní. Nemovitost přímo sousedí se zahradou zámku Křimice, která je volně přístupná, a proto je ideální na procházky a relaxaci. V její blízkosti se nachází například známá restaurace Roští s terasou nad řekou a na druhou stranu je tato lokalita i velmi klidná, poskytuje dostatek soukromí a také výbornou dopravní dostupnost i občanskou vybavenost. Nyní bude ještě dodělána dřevěná vjezdová brána na dálkové ovládání, dřevěný plot, cesta a parkovací místa ze zámkové dlažby v areálu.

Tuto nemovitost nabízíme za cenu, která je více než přiměřená vzhledem k výše uvedeným výhodám a možnostem, které tato nemovitost přináší. Kvalitní provedení zajišťuje klid do budoucna. V případě, že hledáte byt, který vám poskytne dostatek prostoru a zároveň vám umožní vytvořit si vlastní prostor podle vašich představ, pak je tato nabídka určena právě pro vás.

S financováním i možným dodavatelem kuchyňské linky a osvětlení jsme ochotni pomoci.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo potřebujete více informací, neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na setkání s vámi a na možnost ukázat vám všechny výhody této nemovitosti.

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře