RD Plzeň Doudlevce

12 900 000 Kč

Příkrá 170/4

Popis nemovitosti

Nabízím ke koupi dvougenerační rodinný dům na krásném místě v Plzni v Doudlevcích. 

Jedná se o zděnný rodinný dům s krásnou zahradou. Venkovní posezení pod pergolou, garáž s dílnou a navíc možnost další výstavby. 

Velikost pozemku 728 m2, zastavěná plocha RD 123 m2. Celková výměra pozemku je tedy přibližně 850 m2. 

Dům je v celkově dobrém stavu, ale vyžaduje nějaké rekonstrukce jako například dodělat omítky v některých místnostech, vymalovat atd. Dalším větším nákladem je dodělání fasády ze tří stran, přední strana je hotová. 

RD lze jednoduše rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním vstupem i zahradou. Možnost vybudování obytného podkroví.

Dům je podsklepený. V prvním nadzemním podlaží najdeme vstupní halu, koupelnu, kuchyň, pokoj a opravdu veliký obývací pokoj. Obývací pokoj lze jedinou příčkou rozdělit a získáte tak bytovou jednotku 3+1. 

Stejně tak je řešen i byt v patře, kde lze také obývací pokoj rozdělit a spojit s kuchyní a získáte tak byt o dispozici 3+kk. Navíc je možné dodělat půdní vestavbu a tím získat minimálně další dva prostorné pokoje. 

Samostatná zahrada o výměře 519 m2 s vlastním přístupem umožňuje další výstavbu.

Dům je samostatně stojící na vlastním pozemku na jednom z nejhezčích míst v Plzni. V dosahu máte napířklad Škoda sport park, park Homolka, řeku Radbůzu a mnoho dalšího. 

Parkování je možné na ulici před domem, na zahradě, v průjezdu či v garáži. 

Dům je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, obecní kanalizaci a také plynovod. 

Koupi této nemovitosti doporučuji hlavně kvůli její poloze.

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře