Přemýšlíte o prodeji nemovitosti?


Prodej nemovitosti je spjatý s emocemi.

 

Ať už uvažujete o prodeji tzv. svépomocí nebo využít služeb realitní kanceláře, neváhejte nás kontaktovat a využít naši bezplatnou realitní poradnu.Při prodeji nemovitosti je důležité se odprostit od emocí. Né každý prodávající to dokáže.

Naši specialisté s Vámi vše důkladně a diskrétně proberou, vysvětlí Vám jaké jsou možnosti, případně Vám představí naše služby a bude jen na Vás jakou cestu zvolíte. On se jinak prodává dům na malé vesnici a jinak byt 2+1 v Plzni.

 

Realitní poradna

 

Pokud se rozhodnete prodat Vaši nemovitost s námi, tak neváhejte využít spolupráce s naší společností Nemovitost s odhadem s. r. o. Bezplatná registrace Vám přinese mnoho výhod.  

 

Spolupráce

 

Prvním krokem u prodeje nemovitosti je správné určení ceny. K tomu určitě využijte naše soudní znalce a certifikované odhadce nemovitostí. Nikdo jiný Vám lépe tržní hodnotu Vaší nemovitosti neurčí.

 

Odhad tržní hodnoty

 

Pokud si myslíte, že by Vaše nemovitost mohla zaujmout vietnamskou komunitu, neváhejte a nechte si Váš inzerát přeložit do jejich rodného jazyka.

 

Překlad inzerce

 

Další co budete potřebovat je pěkná prezentace. To zařídíte díky pěkným fotografiím a nazdobením nemovitosti. Jinak se fotí rodinný dům se zahradou (téměř nutností je dron) a jinak byt v cetru města. Dalším co dobře prodává nemovitost je videoprohlídka a například 3D scan. Né vždy je to však nutné. Pokud nechcete trávit čas přípravou nemovitosti, focením, natáčením a následnou úpravou fotek a střihem videa a raději si budete užívat například s rodinou, můžeme Vám doporučit služby profesionálů.

 

Foto a home staging

 

 

 

Poptat službu