Nevíte jaká je cena Vaší nemovitosti?


Zapomeňte na cenové mapy, algoritmy či sliby realitních makléřů a důvěřujte profesionálům.

 

Spolupracujeme se soudními znalci a certifikovanými odhadci všech bank a ke každé nemovitosti poskytujeme odhad tržní hodnoty, což je velmi důležité pro správné určení ceny nemovitosti.

Realitních makléřů, kteří tvrdí, že určí správně hodnotu Vaší nemovitosti, je několik tisíc. V České republice máme nejvyšší počet "makléřů" na hlavu. Certifikovaných odhadců, kteří určují hodnotu u každé nemovitosti pořizované na úvěr se zástavou nemovitosti – hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření – pár desítek na celou ČR. 

Jen specialisté tedy znají skutečné ceny nabízených a prodaných nemovitostí v České republice. Svěřte prodej/koupi nemovitosti opravdovým profesionálům.

Všechny nemovitosti v nabídce naší společnosti Nemovitost s odhadem jsou právně i technicky prověřeny. Odhad ceny nemovitosti je výhodou pro všechny. Prodávající nabízí k prodeji právně i technicky prověřenou nemovitost, kupující v obchodě vidí určitou jistotu.

Prostě férový obchod pro obě strany.

Chcete koupit nemovitost přímo od majitele nebo z nabídky jiné realitní kanceláře a nechcete přijít o rezervační poplatek? Využijte službu našich odhadců, kteří s Vámi půjdou na prohlídku nemovitosti, vybranou nemovitost řádně právně i technicky prověří a vypracují znalecký posudek (odhad) vhodný pro každou banku. Pokud využijete služeb našich hypotečních specialistů, zpracujeme Vám zároveň s odhadem tzv. prescoring v bance a vy během maximálně tří dnů víte zda Vám úvěr bez problému vyjde.

Díky odhadu od nás víte, že je nemovitost právně i technicky prověřena.

Tržní hodnotu určujeme převážně po osobní prohlídce nemovitosti znalcem nebo odhadcem nemovitostí. Vyjímečně po zaslání fotografií a rozměrů nemovitosti.

Odhadci nemovitostí 

Vědět aktuální hodnotu Vaší nemovitosti je dobré i z hlediska pojištění. V případě, že máte například 5 let starou pojistnou smlouvu, tak si dovoluji říct, že máte aktuálně Vaši nemovitost podpojištěnou. V případě, že by Vám vznikla škoda, bude Vám pojišťovna krátit pojistné plnění. Nechte si pojistné smlouvy zkontrolovat specialistou. 

Majetkové pojištění 

 Zpracujeme pro Vás i posudek pro dědická a jiná řízení. Vyřizování dědictví zahrnuje celou řadu různých úkolů. Pokud je součástí dědictví nějaká nemovitost, je třeba vyřídit takzvaný odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení. Tento posudek lze zpracovat bez nutnosti návštěvy nemovitosti. 

Potřebuji odhad pro dědické řízení

 

Poptat službu