Byt 2+1 Částkova Plzeň

3 590 000 Kč

Částkova 54

Popis nemovitosti

Máme pro vás skvělý byt 2+1 k dispozici v oblíbené Částkově ulici v Plzni. Tento prostorný byt o ploše 54.4 m2 se pyšní svou polohou v 6. patře zatepleného bytového domu s výtahem, který je navíc bezbariérově přístupný.

Interiér bytu se skládá ze dvou útulných pokojů, samostatné kuchyně s jídelním stolem, koupelny, odděleného WC, předsíně a lodžie. 

Vychutnejte si pohled na Radyni z pohodlí vašeho domova, díky jeho poloze orientované na jihovýchod. 

Bydlení zde je o to příjemnější díky skvělé infrastruktuře v okolí, kde najdete školy, školky, nákupní centra, sportovní zařízení a další. Navíc se zde můžete spolehnout na vynikající dopravní dostupnost.

Bytový dům je vybaven plastovými okny a je napojen na elektřinu, městskou vodovodní síť, veřejnou kanalizaci, plynovod a dálkové vytápění, takže se o žádné z těchto záležitostí nemusíte starat.

Pokud hledáte kvalitní a pohodlné bydlení na skvělém místě, toto je ideální volba pro vás. Parkování můžete pohodlně řešit přímo před domem.

Energetický štítek momentálně nemáme k dispozici, proto uvádíme energetickou náročnost budovy jako G.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, nebo byste si chtěli byt prohlédnout, neváhejte se obrátit na našeho makléře. Těšíme se na vaši návštěvu!

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře