Byt 3+kk s terasou Papírna Plzeň

6 990 000 Kč

Zahradní 173/2, 326 00 Plzeň 2-Slovany

Popis nemovitosti

?? Unikátní Bytová Příležitost v Projektu Papírna, Plzeň ??

Hledáte perfektní spojení mezi přírodou a městským životem? Máme pro Vás nabídku, kterou nemůžete přehlédnout! Představujeme Vám exkluzivní byt v největším projektu v Plzni, v prostoru Papírny, který propojuje historii s moderními životními standardy.

??️ Papírna - Kde Historie Se Míchá S Modernitou ?️?

Tento industriální areál z 19. století se promění v prostor plný kultury, sportu, zábavy a špičkové gastronomie. To vše, aby vytvořil neodolatelné místo k životu. Imagine si život, kde každý den můžete prožívat pohodlí města a zároveň relaxovat v klidné přírodě.

? Dispozice: 3+kk + Terasa + Sklep + Garážové Stání ? Plocha bytu: cca 85 m2 ? Terasa: cca 16 m2 ? Sklep: cca 2 m2

? První Etapa, Druhé Čtvrtletí Příštího Roku ?

Tento byt se nachází v první etapě projektu, a termín dokončení je plánován na druhé čtvrtletí příštího roku. To znamená, že budete mít možnost se nastěhovat do svého nového domova v brzké budoucnosti. A to nejlepší? Máte možnost si byt přizpůsobit svým představám a stylu!

? Možnost Financování Hypotečním Úvěrem ?

Nemusíte se starat o financování! S radostí Vám pomůžeme zařídit hypoteční úvěr, který Vám umožní realizovat Vaše bytové sny.

Tato nabídka je jedinečná a velmi výhodná. Nečekejte, kontaktujte nás ještě dnes a dejte si rezervaci na tento úžasný bytový skvost v Papírně, Plzeň. Bytový život snů čeká právě na Vás!

? Kontaktujte Nás Hned Teď a Zarezervujte Si Svou Návštěvu! ? #Nemovitosti #BydleníSnů #PapírnaPlzeň

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře