RD Bdeněves

8 500 000 Kč

Bdeněves 188

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi fantastickou nemovitost typu 5+1, která je výjimečná svou velkorysou dispozicí i úžasnou funkcionalitou. Toto je ideální nabídka pro ty, kteří hledají prostorný a pohodlný domov pro svou rodinu.

Přízemí je tvořeno velkým obývacím pokojem s plochou 22,8 m2, kde najdete dostatek místa pro relaxaci i zábavu. Světlá kuchyň s jídelním koutem o rozměrech 20,9 m2 je velmi prakticky řešená a nabízí dostatek prostoru pro vaření a stolování. K dispozici je také malá koupelna s rozměry 3,9 m2, praktické zádveří o velikosti 2,5 m2 a hala o velikosti 7,5 m2. V přízemí také naleznete krásnou zimní zahradu o ploše cca 10 m2, která přináší do domu dostatek světla a umožňuje vám vychutnat si pohled na okolní krajinu.

V patře domu se nachází ložnice o velikosti 14,6 m2, dětský pokoj o velikosti 17,6 m2 a další dva pokoje s rozměry 12,5 m2 a 19,2 m2. K dispozici je také komfortně zařízená koupelna o velikosti 7,8 m2 a hala o velikosti 8,2 m2.

K domu náleží také velká garáž o ploše cca 22 m2, která nabízí dostatek místa pro vaše vozidlo a další potřeby.

Nemovitost je vytápěna plynovým kotlem a ohřev vody je zajištěn bojlerem. Dům je ve výborném stavu, takže si budoucí vlastníci mohou užívat pohodlné a bezstarostné bydlení.

Lokalita domu nabízí vše, co můžete pro svůj komfortní život potřebovat. V blízkosti se nacházejí obchody, školy, restaurace a další služby. Zároveň je zde dostatek zeleně a možností pro volnočasové aktivity.

Cena nemovitosti je nastavena tak, aby odpovídala kvalitě a výbavě domu. Pokud hledáte prostorný a pohodlný domov, který nabízí vše pro kvalitní život, pak je tato nabídka určena právě vám.

Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku nemovitosti. Těšíme se na vaši odpověď.+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře