RD Plzeň Bolevec

11 900 000 Kč

Jakuba Jana Ryby 76

Popis nemovitosti

Hledáte prostorný rodinný dům ve výjimečné lokalitě Plzně, který nabízí komfort, klid a přírodní scenérie jen kousek od centra města? 
Máme pro vás exkluzivní nabídku rodinného domu ze sedmdesátých let v Plzni-Bolevci, v ulici Jakuba Jana Ryby, který splní všechny vaše představy o ideálním bydlení.
Nabízíme k prodeji rohový, řadový dvougenerační rodinný dům o celkové užitné ploše 263 m2 (nejsou započteny balkony a terasa), který je celý podsklepený a obklopen nádhernou okrasnou zahradou. Dům je vybaven dvěma garážemi, saunou a dvěma samostatnými bytovými jednotkami, které jsou ideální pro rodiny hledající prostor a soukromí. 
V přízemí domu naleznete velkoryse řešené prostory s terasou, kuchyní s jídelním koutem, sociálním zařízením a dvěma prostornými pokoji, z nichž obývací pokoj je doplněn krbem a přímým vstupem na terasu a do zahrady. Garážpřiléhající k domu nabízí možnosti dalšího rozšíření obytných prostor o jeden pokoj.
Druhé patro domu představuje další bytovou jednotku s kuchyní s jídelním koutem a balkonem, sociálním zařízením, obývacím pokojem s balkonem a dvěma samostatnými, prostornými a světlými pokoji.
Suterén domu je vybaven saunou, koupelnou a nabízí dostatek prostoru pro zřízení posilovny, wellness centra či vířivky. Navíc je zde další garáž přístupná z boku nemovitosti. Celý dům je ve velmi dobrém, udržovaném téměř původním stavu, připravený k okamžitému užívání. Dům má vnitřní izolaci z plynosilikátu. Elektřina je v mědi.
Tato nemovitost je nejen ideálním místem pro kvalitní rodinné bydlení, ale díky své flexibilitě a rozloze nabízí i možnosti kombinace bydlení a podnikání. Výhodou je také možnost využití dotačního programu "Oprav dům po babičce", který vám umožní získat až 50% na rekonstrukci a zlepšení energetické účinnosti domu.
Poloha domu zajišťuje vynikající dopravní dostupnost s tramvajovou i autobusovou zastávkou do dvou minut chůze a Bolevecký rybník deset minut pěšky. Veškerá občanská vybavenost je na dosah.
Dům je střežený zabezpečovacím systémem. 
Pokud hledáte nemovitost, která splní všechny vaše požadavky na bydlení a zároveň nabízí potenciál pro další rozvoj, pak vás tato nabídka jistě zaujme. Doporučujeme osobní prohlídku, aby jste se mohli sami přesvědčit o jedinečnosti této nemovitosti. Cena nemovitosti je stanovena na 11 900 000 Kč.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat. Těším se na vaši návštěvu a příležitost ukázat vám tento výjimečný domov.

Virtuální prohlídka

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře