Krásný RD Horní Bříza

9 900 000 Kč

třída 1. máje 111, Horní Bříza

Popis nemovitosti

Luxusní a velice prostorný RD s možností dvougeneračního bydlení či kombinace bydlení a podnikání. Nabízíme k prodeji exkluzivní rodinný dům, který byl podroben kompletní a pečlivé rekonstrukci. Nachází se na prestižní adrese v srdci Horní Břízy, kde máte vše na dosah a přitom nabízí dokonalý klid a soukromí. Dům s celkovou podlahovou plochou přibližně 252 m nabízí perfektní možnosti i pro dvougenerační bydlení nebo kombinaci bydlení a podnikání díky samostatným nebytovým prostorám s vlastním vstupem.

Dispozice domu 5+kk zahrnuje čtyři samostatné pokoje a obývací pokoj propojený s moderně vybaveným kuchyňským koutem. V přízemí se kromě obývacího pokoje s kuchyňským koutem nachází ložnice, koupelna s toaletou a vstupní hala, která umožňuje přístup jak do soukromých prostor domu, tak do nebytových prostor vhodných pro další byt 2+kk, kanceláře nebo provozovny. Zároveň se odsud dostanete i do sklepa. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou terasu o velikosti cca 13 m, což je ideální místo pro relaxaci.

Podkroví nabízí tři pokoje, druhou koupelnu s WC a přístup na další terasu (balkon) o velikosti cca 13 m s výhledem na celý pozemek i okolí. Dům je částečně podsklepený, vytápění a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel s akumulační nádrží, což zajišťuje nízké náklady. Kvalita rekonstrukce je na vysoké úrovni s důrazem na detail a funkčnost, stav nemovitosti je velmi dobrý, což umožňuje ihned se nastěhovat bez dalších nutných investic.

Nebytové prostory lze jednoduše využít jako další byt 2+kk s možností rozšíření o garáž, kdy by bytová jednotka disponovala dvěmi samostatnými pokoji, koupelnou s WC, obývací pokojem a kuchyní s jídelním stolem. Tento prostor lze využít i k podnikání, například kadeřnictví či jiné služby nebo jako provozovna atd. s vlastním vstupem. Nemovitost je v osobním vlastnictví a je k dispozici za cenu 9 900 000 Kč. Tento domov nabízí soukromí, prostor a flexibilitu pro vaše potřeby a přání. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost školy, školky, nákupní a sportovní možnosti, bankomat a vše co ke kvalitnímu životu potřebujete. V Plzni jste za pár minut autem i autobusem.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře. Těším se na vaši návštěvu a jsem přesvědčen, že tento dům bude ideálním místem pro váš nový domov. Nabízíme také bezplatnou pomoc s financováním za zvýhodněných podmínek.

Pro další informace a domluvení prohlídky kontaktujte makléře na telefonním čísle:+420 704 784 014 nebo přes email: pcink@nemovitostsodhadem.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu a jsme přesvědčeni, že tento dům bude pro vás ideálním novým domovem.

Virtuální prohlídka zde

Stránka nemovitosti zde

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře