Krásný RD Horní Bříza

10 900 000 Kč

třída 1. máje 111, Horní Bříza

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný rodinný dům, který prošel kompletní a kvalitní rekonstrukcí.

Tento samostatně stojící dům se nachází na prestižní adrese Třída 1. máje 111 v klidné a vyhledávané lokalitě města Horní Bříza. S celkovou podlahovou plochou 252 m2 poskytuje ideální podmínky pro dvougenerační bydlení, ale i pro kombinaci bydlení a podnikání díky nebytovým prostorám s vlastním vstupem.

Dům je dispozičně řešen jako 5+kk s čtyřmi samostatnými pokoji a obývacím pokojem spojeným s moderně zařízeným kuchyňským koutem. V přízemí se nachází také koupelna s toaletou a vstupní hala, která vede do privátních prostor domu i do nebytových místností, které mohou sloužit jako kanceláře nebo provozovny pro vaše podnikání. Z obývacího pokoje je přímý vstup na prostornou terasu o velikosti 13 m2, která je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

Podkroví domu disponuje dalšími pokoji, druhou koupelnou a přístupem na další terasu (balkon) o velikosti 13 m2, odkud se nabízí krásný výhled na okolí.

Celý dům je podsklepený, poskytující dalších 25 m2 prostoru pro úložné prostory nebo hobby místnost. Komfortní bydlení zajišťuje moderní plynový kotel a ohřev vody bojlerem.

Majitel si na kvalitě rekonstrukce dal záležet, vše je provedeno s důrazem na detail a funkčnost. Stav objektu je označen jako velmi dobrý, což je zárukou bezproblémového nastěhování bez nutnosti dalších investic.

K nemovitosti náleží i garáž o velikosti 13 m2, která poskytne bezpečný úkryt pro vaše vozidlo nebo další úložný prostor.

Nemovitost je v osobním vlastnictví a je nabízena za cenu 10 900 000 Kč.

Tento dům je dokonalým místem pro život vaší rodiny, poskytuje soukromí, prostor a flexibilitu pro všechny vaše potřeby.

Pokud hledáte prostorný, moderně vybavený a multifunkční rodinný dům, který splní všechny vaše přání a požadavky, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku tohoto jedinečného domova.

Pro další informace a domluvení prohlídky kontaktujte makléře na telefonním čísle:+420 704 784 014 nebo přes email: pcink@nemovitostsodhadem.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu a jsme přesvědčeni, že tento dům bude pro vás ideálním novým domovem.

Virtuální prohlídka zde

+420 704 784 014
pcink@nemovitostsodhadem.cz
Kontaktovat makléře

Umístění

Kontaktovat makléře