Tipař/přivýdělek

Všichni denně dáváme nějaké rady a doporučení na kvalitní restaurace, šikovného kadeřníka, oblíbený autoservis, zkušeného zubaře nebo schopného lékaře. Napadlo vás někdy, že díky pouhému doporučení, které někomu poskytnete můžete vydělat?
S námi právě máte jedinečnou šanci!

V případě, že vy nebo váš známý/á prodáváte nemovitost, potřebujete sjednat hypotéku, nové životní či havarijní pojištění, nebo chcete jen levnější plyn a elektřinu máte v rukou příležitost!

Kontaktujte nás na email info@nemovitostsodhadem a do předmětu napište TIP. Pak již stačí počkat, až se vám někdo z našich specialistů ozve.

V okamžiku uzavření smlouvy s vaším známým vám vyplatíme odměnu za tip! Provize vyplácíme každý týden.

 

Zajímá vás, jak to funguje v praxi?


Petr N. z Plzně doporučil levnější plyn a elektřinu své známé, poté, co si u nás Jana sjednala levnější energie Petr získal za tip 1 000 Kč. Dále Petr doporučil svému tchánovi možnost výhodnějšího havarijního pojištění. Tím získal odměnu 450 Kč, dále pak svému kolegovi v práci poradil výhodnější životní pojištění. Karel nyní platí 1000 Kč/měsíc a Petr od nás dostal 6 270 Kč, poslední provizi získal Petr při sjednání své vlastní hypotéky, která činila 2 500 000 Kč. Jeho provize pak dělala 10 000 Kč.
Když si Petr nasčítal všechny provize dohromady, zjistil, že celkem za doporučení obdržel částku ve výši 17 720 Kč.

Pokud se i Vy chcete stát naším tipařem a je vám více než 18 let,

kontaktujte nás!